Hakkımızda

Az Sohbet Nedir?

Az Sohbet; Uzun bir süreden beri geliştirilen, sizler için olabildiğince imkan ve güvenlik gizlilik sunan, 2023 yılının 3. kısmında yayınlanmış bir arkadaşlık, sohbet sitesidir. Az Sohbet çok büyük sunuculara veya maddi güce sahip olmadığı için görüntülü sohbet, sesli arama görüşmeleri gibi özellikler barındırmıyor. Eğer bunları istiyorsanız VIP alabilir veya bizlere sponsor olarak bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Az Sohbet; yeni insanlarla tanışabileceğiniz, beraber konuşabileceğiniz, eğlenebileceğiniz ve kendinize sanal bir arkadaş ortamı kurabileceğiniz bir noktadır. Fotoğraf, video, dosya, ses kaydı, ekran paylaşımı gibi şeyler göndererek daha sıkı bir bağ kurabilirsiniz. İçerisinde bulunan rozet sistemi gibi farklı sistemlerde sohbet ederken daha fazla amaç ve eğlence sağlayan kalıcı etkinlikler mevcuttur.


Peki Ya Bu Güvenli Mi?

Tamamen güvenliğe ve gizliliğe önem bir arkadaşlık sitesiyiz.

Sizin bilgilerinizi, konuşmalarınızı, fotoğraflarınızı ve çok daha fazlasını gizli ve güvende tutmak için çalışıyoruz. Herhangi bir kişiyle konuşurken, bir şeyler paylaşırken çekinmenize gerek yok. Sizin bütün özelinizi kendi özelimiz gibi saklıyoruz.


Hesabını Silecek Misin?

Merak etme! Hesabın silindiği zaman bütün mesajlarınız, fotoğraflarınız, ses kayıtlarınız, videolarınız ve size ait bütün her şey sizinle beraber siliniyor. Gözünüz arkada kalmasın. Hesabınızı kapatmak için de bir onaya veya bir sürece ihtiyacınız yok. Profilinize tıklayın ve "Hesabı Kaldır" deyin. Size dair en ufak bir şey kalmayacak.